Hakkımızda

 HAKKIMIZDA

ANKA AKADEMİ 10 yılı aşan hizmet süresi boyunca siz değerli müşterilerine hizmet vermekten duyduğu mutluluğu ve heyecanını yeniliklerle sürdürme kararlılığındadır.

ANKA AKADEMİ, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, iş güvenliği konularında ki uzman kadrosu ile sizlerle paylaşırken ve sizlere yol gösterirken, hem sizin adınıza hem de kendi adına, iş güvenliğinin gerekli ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Zoru başarma azmine sahip olan ve ‘’Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir’’ prensibiyle çalışan ANKA AKADEMİ, siz değerli müşterilerinin gösterdiği yakın ilgi ve desteklerinizden ötürü teşekkür ederek, bugün ve gelecekte en kaliteli ve dürüst hizmeti vermeye devam edecektir.

Müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğunun bilincinde olan ANKA AKADEMİ, memnun müşterileri ile sosyal sorumluluk projeleri de yürüterek doğaya ve insana verdiği önem ile yaşadığımız dünyanın daha iyi olacağına yürekten inanmaktadır.

Siz de Anka Akademi’nin mutlu bir müşterisi ve mutlu projelerimizin bir parçası olmak ister misiniz?

HİZMET YÖNETİM POLİTİKASI

ANKA OSGB için kalite sadece ulaşılması gereken bir hedef değil, devamlı gelişme gösteren bir süreç ve bir yaşam biçimidir.
Hizmetimizin markalaşmasında kalite, kalitede sürekliliği vazgeçilmez kılarak, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaktır.
Yönetim stratejimiz çerçevesinde ekip olarak bu hedeflere ulaşmanın sorumluluğunu taşımaktayız.
Faaliyet göstermiş olduğumuz İş Sağlığı ve İş Güvenliği Hizmet sektöründe yayınlanmış, ulusal ve uluslararası yasa, kanun, yönetmelik ve standartlara uymayı hizmet yönetim politikası olarak belirlemiş ve benimsemiştir.
İş Güvenliğine önem vererek, insan kaynağına sürekli yatırım yapmaktayız.
Hizmet yönetim sistemimizin etkinliğinin sürekli artmasını, ilke edindik ve bunu politikamız olarak sizlerle paylaşmaktayız.